Profil uživatele: MariaH

Opravdu chcete tento inzerát onzačit jako
JIŽ NEPLATNÝ?

ANO, JE JIŽ NEPLATNÝNE, ZPĚT
MariaH
Jméno: Maria Hudakova
Datum registrace: 26.03.2017
Poslední přihlášení: 15.09.2017
Adresa: 27401 Slaný (zobrazit na mapě)
Telefon: 773 967 762
Lokalita: Kladno (Středočeský kraj)
Hodnocení:

Uživatele zatím nikdo nehodnotil.

Neuspěli jste v bance?
Hodnocení:

Neuspěli jste v bance?

Půjčíme až 300.000 Kč každému se stálým příjmem ze zaměstnání, podnikání, důchodu apod. Minimum dokladů: prokazatelné příjmy, občanský průkaz, účet. Lze odklad splátek i předčasné doplacení s úsporou úroků. Férové a diskrétní jednání - bez zbytečného zadlužování.
Vloženo: 15.09.2017 (Zbývá 26 dnů)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Půjčky - varování pro všecny žadatele !
Hodnocení:

Půjčky - varování pro všecny žadatele !

Pozor na podvodníky, nikdy nikomu neplaťte žádné poplatky za vyřízení půjčky předem! U nás je půjčka vždy bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy. Půjčíme 10.000 - 200.000 Kč každému se stálým příjmem ze zaměstnání, podnikání, důchodu apod. Minimum dokladů: prokazatelné příjmy, občanský průkaz, účet. Lze odklad splátek i předčasné doplacení s úsporou úroků. Férové a diskrétní jednání - bez zbytečného zadlužování.
Vloženo: 11.09.2017 (Zbývá 21 dnů)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Půjčky na cokoliv
Hodnocení:

Půjčky na cokoliv

Půjčíme 10.000 - 150.000 Kč každému se stálým příjmem ze zaměstnání, podnikání, důchodů, MD ale i cizincům s povolením pobytem. Minimum dokladů: prokazatelné příjmy, občanský průkaz, účet. Férové a diskrétní jednání - bez zbytečného zadlužování.
Vloženo: 29.08.2017 (Zbývá 9 dnů)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Zvažujete půjčku? Opatrnost je namístě!
Hodnocení:

Zvažujete půjčku? Opatrnost je namístě!

POZOR VAROVÁNÍ: Nenechte se napálit podvodníky! Nikdy nikomu neplaťte žádné poplatky předem za vyřízení půjčky !!! Půjčka u nás je bezpečná a bez poplatků. Férové jednání a rychlé vyplácení. Půjčíme do 300.000,-Kč každému se stálým příjmem - zaměstnání, podnikání, OSVČ, důchod apod. Minimum potřebných dokladů. Bez poplatku za vyřízení, bez ručitele, bez zástavy Vaší nemovitosti. U nás je možno zdarma odložit splátky i půjčku předčasně doplatit s úsporou úroků. Půjčte si u nás! Je to snadné a rychlé. Stačí pouze vyplnit nezávaznou ON-LINE žádost a nechat si zdarma zpracovat nabídku - včetně všech bonusů.
Vloženo: 09.08.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Podnikatelské půjčky do 300.000,- Kč
Hodnocení:

Podnikatelské půjčky do 300.000,- Kč

Nebankovní podnikatelské půjčky do 300.000,- Kč - i pro začínající podnikatelé a OSVČ - nezajímá nás Váš zisk - posouzení dle obratu - úroky - daňově uznatelný odpočet - bez poplatku za vyřízení, bez ručitele, bez zástavy nemovitosti - možnost předčasného splacení zdarma s úsporou úroků - peníze vyplácíme následující den po podpisu smlouvy - žádné skryté poplatky, jasná pravidla před podpisem smlouvy
Vloženo: 08.08.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Férové půjčky bez poplatků!
Hodnocení:

Férové půjčky bez poplatků!

Půjčky pro zaměstnance, podnikatelé, OSVČ, důchodce a cizince s povolením pobytu. 10.000 - 200.000 Kč na cokoliv. Minimum dokladů: prokazatelné příjmy, OP, účet. Vyplácime následujíci den po podpisu. Férové jednání - bez zbytečného zadlužování. Stačí vyplnit nezávaznou ON-LINE žádost zde: http://www.pujckyaz.cz/zadost/ a nechat si zdarma zpracovat nabídku včetně všech bonusů.
Vloženo: 22.07.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Půjčky bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy !
Hodnocení:

Půjčky bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy !

Neuspěli jste v bance? Kontaktujte nás ! Nabízíme osobní a podnikatelské půjčky - bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy! Až do výše 200.000 Kč. Lze odklad splátek i předčasné doplacení zdarma. Jste: zaměstnanec, podnikatel, živnostník, důchodce, rentiér? Získejte akční slevu, vyplňte online žádost ještě dnes!
Vloženo: 14.07.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy!
Hodnocení:

Bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy!

Neuspěli jste v bance? Kontaktujte nás ! Nabízíme osobní a podnikatelské půjčky - bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy! * Osobní půjčka: Při pravidelném měsíčním příjmu až 150.000,- Kč Bonus: úspora až 27.000,- * Půjčka pro podnikatele a OSVČ: do 50.000,- minimální dokladovost pouze OP a živnostenský list 50.000-200.000,- OP + 2 daňové přiznání- posouzení dle obratu Již od 6 měsíců podnikání. Vyplacení do 24 hod od podpisu smlouvy. Úroky - daňově uznatelný odpočet. Lze odklad splátek i předčasné doplacení zdarma. Jste: zaměstnanec, podnikatel, živnostník, důchodce, rentiér, mateřská dovolená? Získejte akční slevu, vyplňte online žádost ještě dnes!
Vloženo: 11.07.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Nepůjčili Vám v bance?
Hodnocení:

Nepůjčili Vám v bance?

Neuspěli jste v bance? Kontaktujte nás ! Nabízíme osobní a podnikatelské půjčky. - bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy - vyplácíme do 24 hod od podpisu smlouvy - lze odklad splátek i předčasné doplacení zdarma Jste: zaměstnanec, podnikatel, živnostník, důchodce, rentiér, mateřská dovolená? Získejte akční slevu, vyplňte online žádost ještě dnes!
Vloženo: 04.06.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Dáme Vám 10.000 navíc !
Hodnocení:

Dáme Vám 10.000 navíc !

Snížili jsme splátky! Nebankovní půjčky až 120.000,- nyní se slevou 20% u vybraných produktů! - schválení online - cca 20 min - bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy - peníze na Vašem účtu do 24 hod od podpisu smlouvy - lze odklad splátek i předčasné doplacení zdarma Jste: zaměstnanec, podnikatel, živnostník, důchodce, rentier, mateřská dovolená? Půjčky AZ mají férové řešení i pro Vás!
Vloženo: 20.05.2017 (INZERÁT JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ)Cena: dohodouUživatel: MariaHKladno (Středočeský kraj)
Další stránky: 1 2
pujckyaz@post.cz
Schránka
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Inzerce zdarma, bazar Agent007.cz
Inzerce zdarma, bazar Agent007.cz