Opravdu chcete tento inzerát onzačit jako
JIŽ NEPLATNÝ?

ANO, JE JIŽ NEPLATNÝNE, ZPĚT

Zdraví a krása

Cena: 0 - a více
OK
Dobré TRÁVENÍ je nade vše - EMULIPS - ŽLUČNÍK v lahvičce !
Hodnocení:

Dobré TRÁVENÍ je nade vše - EMULIPS - ŽLUČNÍK v lahvičce !

Taky se rádi s chutí najíte, ale pak trpíte, protože vám není dobře? EMULIPS VÁM ULEVÍ, podpoří trávení - pomohl již mnoha lidem se zažíváním. Užijte si VÁNOCE se vším, co máte rádi bez zažívacích potíží. Více informací a spoustu zkušeností najdete zde: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/emulips.html Nez. partner OKG (01006233)
Vloženo: 22.12.2015 (Zbývá 25 dnů)Cena: 375,- KčUživatel: VojtulinaPraha 1 (Praha)
Co na bolavé kosti, KLOUBY? OK Beta+ !
Hodnocení:

Co na bolavé kosti, KLOUBY? OK Beta+ !

BEZBOLESTNÝ POHYB BEZ LÉKŮ A INJEKCÍ !Maminku trápily léta potíže s klouby - měla bolesti, špatně se jí chodilo. Jedla léky na bolest, při zhoršení jí lékař ulevoval injekcemi. Vyzkoušela řadu nejrůznějších přípravků na klouby - bez výsledku. Už po prvních dnech užívání výrobku OK Beta+ bolesti ustaly. Je to už 10 měsíců a dodnes nepotřebovala léky ani injekce. OK Betu+ užívá každý den a je nadšená. (Jiří K. , Brno) Vyzkoušejte také, více info a zkušeností zde. . . http://prozdravi. usedmikrasek. cz/ok-beta. html Možnost nákupu se slevou až 40% Trlicová (01-006233)
Vloženo: 29.11.2015 (Zbývá 32 dnů)Cena: 990,- KčUživatel: VojtulinaKroměříž (Zlínský kraj)
I malé děti trápí ZÁCPA !
Hodnocení:

I malé děti trápí ZÁCPA !

NENECHTE JE TRÁPIT!! Má Vaše dítě také problém s vyprazdňováním? Můj syn měl tuhou stolici a dokázal ji v sobě držet i několik dní a bylo to ještě horší.....je to u Vás stejné?PomŮže přírodní produkt ..... stačí 10 kapiček a během několika dnů je po problému. Stolice se upraví a bude pravidelná. Emulips je čistě přírodní prostředek a mohou jej bez obav užívat i velmi malé děti. Velmi vhodné i pro ty, kteří jsou upoutáni na lůžku. více na webu http://prozdravi.usedmikrasek.cz/emulips.html Trlicová/Nez. poradce OKG(01-006233)
Vloženo: 23.11.2015 (Zbývá 26 dnů)Cena: 375,- KčUživatel: VojtulinaPardubice (Pardubický kraj)
ZÁCPA vede k dalším potížím ...
Hodnocení:

ZÁCPA vede k dalším potížím ...

ŘEŠTE JI! Neřešená a dlouhodobá ZÁCPA je původce dalších zdravotních problémů. Zdravé trávení je základ. Nenechte si zanést Váš organismus toxiny z nevyprázdněného střeva. Podívejte se na článek o tom, co všechno Vám může v boji s ní pomoci a také na zkušenosti lidí - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/zacpa.html
Vloženo: 13.04.2015 (Zbývá 12 dnů)Cena: 375,- KčUživatel: VojtulinaČeské Budějovice (Jihočeský kraj)
Bolesti ŽLUČNÍKU, špatné TRÁVENÍ, nadýmání, ZÁCPA, ...
Hodnocení:

Bolesti ŽLUČNÍKU, špatné TRÁVENÍ, nadýmání, ZÁCPA, ...

Trpíte po každém jídle? Jste nafouklí, trpíte nadýmáním a bolestí žlučníku? Pak je pro Vás EMULIPS - ŽLUČNÍK V LAHVIČCE! Je to čistě přírodní bylinný prostředek české výroby, který je zcela bez konzervačních látek. Je velmi účinný při problémech se žlučníkem .... i po operaci ... podporuje trávení a zažívání, odstraní nadýmání, tlak v žaludku, těžkosti po jídle, zbaví Vás pálení žáhy a při pravidelném užívání upravuje vyprazdňování, hodnoty tlaku, cholesterolu a cukru v krvi. Více najdete na http://prozdravi.usedmikrasek.cz/emulips.html Trlicová/nez. partner OKG/01-006233
Vloženo: 06.04.2015 (Zbývá 5 dny)Cena: 375,- KčUživatel: VojtulinaBřeclav (Jihomoravský kraj)
Nová seznamka - RandeSeznamka.cz
Hodnocení:

Nová seznamka - RandeSeznamka.cz

Vyzkoušejte novou internetovou seznamku na www.RandeSeznamka.cz. Vložte představu, jak by mělo vypadat Vaše rande a pak si už jen počkejte a vyberte z případných zájemců... Propracovaný systém nastavení a filtrování uživatelů.
Vloženo: 29.01.2013 (Zbývá 17 dnů)Cena: dohodouUživatel: supernakupPraha 1 (Praha)
Bytový trávník
Hodnocení:

Bytový trávník

Významným příspěvkem ke zlepšení životního prostředí v místnostech obývaných alergiky je světová novinka - bytový trávník. Podle Vámi zamýšleného umístění v bytu Vám doporučíme pěstební misky oseté některým ze speciálních druhů vzácných trav. Bytový trávník Rollpa zvlhčuje vzduch, pohlcuje prach, uvolňuje do něj důležité záporné ionty a naopak z něj aktivně stahuje statickou elektřinu. Speciální druhy trav dokonce produkují uklidňující silice. Bytový trávník Rollpa je nejen prospěšný našemu zdraví, ale současně je i překrásným bytovým doplňkem, který může být osvětlen nepřímým osvětlením LED diodami.
Vloženo: 30.09.2012 (Zbývá 17 dnů)Cena: dohodouUživatel: RollpaPraha 1 (Praha)
Další stránky: 1 2
Schránka
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Zdraví a krása - Bazar, inzerce
Zdraví a krása - Bazar, inzerce