Opravdu chcete tento inzerát onzačit jako
JIŽ NEPLATNÝ?

ANO, JE JIŽ NEPLATNÝNE, ZPĚT

Ostatní

Cena: 0 - a více
OK
Stále HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK a není to ONO ?
Hodnocení:

Stále HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK a není to ONO ?

I já dlouho hledala PŘIVÝDĚLEK, kterým bych přispěla do rodinného rozpočtu, vyzkoušela klikačky, párkrát jsem se spálila, nebo to nebylo to pravé ořechové. Nakonec jsem ale NAŠLA a už bych neměnila. Pracuji kdy chci, jak dlouho chci, nikdo mě do ničeho nenutí. Nejen, že nemusím přemýšlet, z čeho zaplatím inkaso, ale můžu si plnit i své sny. CHCETE TAKY? Ráda poradím i Vám, zaškolení je ZDARMA, pomoc nejen v začátku je samozřejmost. Pro maminky na MD, studenty, důchodce, ale i pracující nad 25 let, kteří potřebují přilepšit. PIŠTE SI O INFO, Celá ČR i SR. www.okg-fit.cz/nase-zdravi
Vloženo: 22.03.2017 (Zbývá 24 dnů)Cena: 1,- KčUživatel: VojtulinaČeské Budějovice (Jihočeský kraj)
Profitujte i vy z těžby Bitcoinů !
Hodnocení:

Profitujte i vy z těžby Bitcoinů !

V brněnském hotelu Avanti se uskutečnil startovací seminář nové, ambiciózní společnosti GLOCIN. Jde o profesionálně připravený česko-slovensko-americký projekt. Jeho hlavní činností je těžba Bitcoinů i dalších oficiálních a věrohodných světových kryptoměn. Zapojit se a velmi slušně finančně profitovat na těžbě Bitcoinů může každý vážný zájemce. Jde o zajímavou a ojedinělou příležitost pro obchodníky, manažery a investory - fyzické i právnické osoby... Vedení firmy GLOCIN garantuje 20-procentní roční profit a přislíbilo i další bonusy, provize, odměny, ocenění a benefity. Zájemci z celého světa se můžou bezplatně a nezávazně zaregistrovat na tomto linku - https://miner.glocin.biz/sign/reg/20161272. Následně od nás dostanete bližší informace a můžeme se i sejít.
Vloženo: 01.02.2017 (Zbývá 6 dnů)Cena: 222 200,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Šance pro obchodníky i investory!
Hodnocení:

Šance pro obchodníky i investory!

Právě v těchto dnech přichází na trh úplně nový, česko-slovensko-americký projekt s pracovním názvem Glocin. Jde o novou společnost, které hlavní činností bude těžba oficiálních a věrohodných světových kryptoměn. Zapojit se do tohoto ambiciózního byznysu budoucnosti může každý. Jedinou podmínkou je věk nad 18 let. Jde o neobvyklou a atraktivní příležitost jak pro investory, tak pro obchodníky a manažery... Každý, kdo má vážný zájem, se může předběžné, bezplatně a nezávazně přihlásit na našem linku - https://miner.glocin.com/sign/reg/20161226. Následně od nás dostanete další informace. Prosíme však o trpělivost. Zájemců je doopravdy hodně.
Vloženo: 18.01.2017 (Zbývá 21 dnů)Cena: 1,- KčUživatel: HlasnikPardubice (Pardubický kraj)
Hrajte si a vydělávejte reálné peníze.
Hodnocení:

Hrajte si a vydělávejte reálné peníze.

Vyzkoušejte zajímavý výdělek na internetu. Vyděláváte reálné peníze. Stačí Vám webový prohlížeč. Nic neinstalujete. Registrace je ZDARMA. Více informací najdete zde: https://www.balikpenez.eu/
Vloženo: 10.08.2016 (Zbývá 10 dnů)Cena: dohodouUživatel: supernakupPraha 4 (Praha)
Hledáte PŘIVÝDĚLEK, PRÁCI ?
Hodnocení:

Hledáte PŘIVÝDĚLEK, PRÁCI ?

Sháníte PŘIVÝDĚLEK, kde si můžete přivydělat pár stovek, nebo pár tisíc? Hledám 4 schopné lidi nad 25 LET, kteří si chtějí přivydělat, ale nečekají, že bez práce budou koláče. Máte přístup na net a chuť učit se novým věcem, ráda vše naučím. Jen vážní zájemci. Maminky na MD, důchodci i pracující, vzdělání nerozhoduje! Celá ČR i SR, znalost polštiny výhodou! (01006233)
Vloženo: 23.02.2016 (Zbývá 22 dnů)Cena: 1,- KčUživatel: VojtulinaBrno-město (Jihomoravský kraj)
PŘIVÝDĚLEK - začněte HNED !
Hodnocení:

PŘIVÝDĚLEK - začněte HNED !

Trávíte spoustu času brouzdáním po internetu? Hledáte nějaký přivýdělek? Možná jste jej právě teď našli. Pokud máte chuť učit se novým věcem, baví Vás komunikace s lidmi a čas 1-2 hodinky denně, tak ráda vysvětlím, jak si třeba ještě letos vydělat na DOVOLENOU U MOŘE, tak jako se to podařilo mě. Zaškolení ZDARMA, PODPORA nejen v začátku samozřejmostí. Pište si o info. CELÁ ČR i SR! (01006233)
Vloženo: 05.08.2014 (Zbývá 25 dnů)Cena: dohodouUživatel: VojtulinaFrýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)
Pojďte si s námi PŘILEPŠIT !
Hodnocení:

Pojďte si s námi PŘILEPŠIT !

Vyměňte 10 hodin TÝDNĚ za 2 tisíce ke svému PLATU! Nabízím PŘIVÝDĚLEK z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Práce vhodná pro všechny, kdo mají PC, internet, chuť učit se novým věcem a věnovat denně 1-2 hodinky práci. Pro maminky na MD, důchodce, studenty i pracující, kteří uvítají kačku navíc. Zpočátku jde spíše o PŘIVÝDĚLEK, který se může změnit i v hlavní činnost. PODLOŽENO SMLOUVOU, zaškolení a pomoc v začátku je samozřejmost. Celá ČR i SR!
Vloženo: 20.05.2014 (Zbývá 8 dnů)Cena: dohodouUživatel: VojtulinaBrno-město (Jihomoravský kraj)
POCTIVÉ a spolehlivé půjčky
Hodnocení:

POCTIVÉ a spolehlivé půjčky

Jsou různé druhy půjček.Mikro půjčky, krátkodobé půjčky, dlouhodobé půjčky, hotovostní půjčky, úvěry na zástavu, hypotéky a řada dalších a dalších.MY VÁM JE NABÍZÍME VŠECHNY. Mimo půjček vám můžeme nabídnout i konsolidace a oddlužení. Stačí si pouze vybrat a vyplnit online žádost.S námi si i vyděláte nabízíme spolupráci.Nabídka je platná pro celou ČR. www.penizerychle.biz
Vloženo: 12.01.2013 (Zbývá 25 dnů)Cena: dohodouUživatel: PaprsekPraha 2 (Praha)
Další stránky: 1
Schránka
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Ostatní - Bazar, inzerce
Ostatní - Bazar, inzerce