Opravdu chcete tento inzerát onzačit jako
JIŽ NEPLATNÝ?

ANO, JE JIŽ NEPLATNÝNE, ZPĚT

Administrativa

Cena: 0 - a více
OK
Administrativní pracovnice
Hodnocení:

Administrativní pracovnice

Přijmeme do pracovního poměru pracovnici na pozici administrativní pracovnice.Místo výkonu práce Kožušany- Olomouc.Zkrácený úvazek 30hod./týden.Mzda 10000Kč/měsíc.Nástup možný ihned.Místo vyhrazeno pro OZP.Náplň práce:telefonistka,inzerce a nábor nových uchazečů o zaměstnání a jiná kontrolní činnost.Požadujeme:SŠ vzdělání,dobrou znalost práce na PC (outlook,excel,word),schopnost samostatné práce,pečlivost a spolehlivost.Své životopisy zasílejte na email:info@cmba.cz
Vloženo: 11.04.2018 (Zbývá 19 dnů)Cena: 10 000,- KčUživatel: ofinka22Olomouc (Olomoucký kraj)
Práce pro schopné a spolehlivé lidi
Hodnocení:

Práce pro schopné a spolehlivé lidi

Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING příjme na HPP i VPP nové, schopné a spolehlivé spolupracovníky z celé ČR. Máme zájem o nováčky, které vyškolíme a zapracujeme i o zkušené finanční poradce, manažery, úvěráře, regionální ředitele, tipaře, prodejce investičního zlata, stříbra a firemních dluhopisů naší sesterské společnosti AVIAN INVEST. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize, nejvyšší meziprovize za vedení a řízení spolupracovníků na trhu, zázemí prosperující firmy, možnost využívání firemních automobilů, bezplatné vzdělávání, zahraniční firemní dovolenku pro nejaktivnější spolupracovníky (Zanzibar) i další benefity. Nástup je možný okamžitě. Životopisy posílejte na email - vrba@zlatarezerva.cz. Nabídka je určená pouze vážným zájemcům!!!
Vloženo: 08.12.2016 (Zbývá 10 dnů)Cena: 55 555,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Otestujte se - 8 otázek
Hodnocení:

Otestujte se - 8 otázek

1. - Veříte ve své schopnosti? 2. - Myslíte si, že díky své pracovitosti a vytrvalosti můžete dosáhnout neomezených příjmů a skvělé kariéry? 3. - Máte rádi práci s lidma? 4. - Nebojíte se práce a úspěchu? 5. - Dokážete intenzívně pracovat alespoň 50 hodin týdně? 6. - Máte zkušenosti z prodeje nebo jakéhokoliv poradenství? 7. - Chcete se učit novým věcem? 8. - Máte tah na branku? VYHODNOCENÍ: Pokuď jste odpověděli kladně alespoň na 7 otázek, velmi rád se s vámi osobně potkám, kdekoliv v celé ČR. Mám pro vás pracovní nabídku, kterou člověk nedostává každý den... Mám na starosti výběr spolupracovníků, budování týmů i nových poboček pro 2 velmi dobře prosperující společnosti - ZLATÁ REZERVA a PENTIA CONSULTING. Své životopisy mi můžete posílat na email: vrba@zlatarezerva.cz.
Vloženo: 01.04.2016 (Zbývá 29 dnů)Cena: 55 666,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Hledáme právě vás - pracovité a spolehlivé lidi
Hodnocení:

Hledáme právě vás - pracovité a spolehlivé lidi

Do nedávno otevřených kanceláři v Táboře, Písku, Českých Budějovicích, Kolíně, Pardubicích, Ústí nad Labem, Chomutově, Ostravě a Praze přijmeme na HPP i VPP zkušené finanční poradce, manažery, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize i meziprovize, možnost využívání firemních automobilů, bezplatné zahraniční školení, zahraniční firemní dovolenou i další benefity. Nabídka je určená pouze seriózním zájemcům! Životopisy posílejte na: vrba@pentiaconsulting.cz.
Vloženo: 17.03.2016 (Zbývá 14 dnů)Cena: 55 555,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Další stránky: 1
Schránka
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Administrativa - Bazar, inzerce
Administrativa - Bazar, inzerce