Opravdu chcete tento inzerát onzačit jako
JIŽ NEPLATNÝ?

ANO, JE JIŽ NEPLATNÝNE, ZPĚT

Administrativa

Cena: 0 - a více
OK
ASISTENTKA - ASISTENT
Hodnocení:

ASISTENTKA - ASISTENT

HLEDÁME SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO, FÉROVÉHO PARŤÁKA NA POZICI ASISTENTKY - ASISTENTA DIVIZNÍHO MANAŽERA PROSPERUJÍCÍ PORADENSKÉ SPOLEČNOSTI. ZKUŠENOSTI Z OBLASTI FINANČNÍHO PORADENSTVÍ JSOU PRO NÁS VÍTANÉ A DOST DŮLEŽITÉ. NEJSOU VŠAK PODMÍNKOU NAŠÍ SPOLUPRÁCE... MÁME ZÁJEM JEN O VÁŽNÉ ZÁJEMCE Z PRAHY A OKOLÍ. NA VŠEM OSTATNÍM SE DOMLUVÍME K OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI. Email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050
Vloženo: 19.09.2017 (Zbývá 26 dnů)Cena: 22 222,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Práce pro schopné a spolehlivé lidi
Hodnocení:

Práce pro schopné a spolehlivé lidi

Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING příjme na HPP i VPP nové, schopné a spolehlivé spolupracovníky z celé ČR. Máme zájem o nováčky, které vyškolíme a zapracujeme i o zkušené finanční poradce, manažery, úvěráře, regionální ředitele, tipaře, prodejce investičního zlata, stříbra a firemních dluhopisů naší sesterské společnosti AVIAN INVEST. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize, nejvyšší meziprovize za vedení a řízení spolupracovníků na trhu, zázemí prosperující firmy, možnost využívání firemních automobilů, bezplatné vzdělávání, zahraniční firemní dovolenku pro nejaktivnější spolupracovníky (Zanzibar) i další benefity. Nástup je možný okamžitě. Životopisy posílejte na email - vrba@zlatarezerva.cz. Nabídka je určená pouze vážným zájemcům!!!
Vloženo: 08.12.2016 (Zbývá 11 dnů)Cena: 55 555,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Otestujte se - 8 otázek
Hodnocení:

Otestujte se - 8 otázek

1. - Veříte ve své schopnosti? 2. - Myslíte si, že díky své pracovitosti a vytrvalosti můžete dosáhnout neomezených příjmů a skvělé kariéry? 3. - Máte rádi práci s lidma? 4. - Nebojíte se práce a úspěchu? 5. - Dokážete intenzívně pracovat alespoň 50 hodin týdně? 6. - Máte zkušenosti z prodeje nebo jakéhokoliv poradenství? 7. - Chcete se učit novým věcem? 8. - Máte tah na branku? VYHODNOCENÍ: Pokuď jste odpověděli kladně alespoň na 7 otázek, velmi rád se s vámi osobně potkám, kdekoliv v celé ČR. Mám pro vás pracovní nabídku, kterou člověk nedostává každý den... Mám na starosti výběr spolupracovníků, budování týmů i nových poboček pro 2 velmi dobře prosperující společnosti - ZLATÁ REZERVA a PENTIA CONSULTING. Své životopisy mi můžete posílat na email: vrba@zlatarezerva.cz.
Vloženo: 01.04.2016 (Zbývá 30 dnů)Cena: 55 666,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Hledáme právě vás - pracovité a spolehlivé lidi
Hodnocení:

Hledáme právě vás - pracovité a spolehlivé lidi

Do nedávno otevřených kanceláři v Táboře, Písku, Českých Budějovicích, Kolíně, Pardubicích, Ústí nad Labem, Chomutově, Ostravě a Praze přijmeme na HPP i VPP zkušené finanční poradce, manažery, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize i meziprovize, možnost využívání firemních automobilů, bezplatné zahraniční školení, zahraniční firemní dovolenou i další benefity. Nabídka je určená pouze seriózním zájemcům! Životopisy posílejte na: vrba@pentiaconsulting.cz.
Vloženo: 17.03.2016 (Zbývá 15 dnů)Cena: 55 555,- KčUživatel: HlasnikPraha 2 (Praha)
Další stránky: 1
Schránka
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Administrativa - Bazar, inzerce
Administrativa - Bazar, inzerce